• Wpisów:406
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:9 dni temu
  • Licznik odwiedzin:64 602 / 2970 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
W konkursie plastycznym pt.:"Szpital Przyszłości"organizowanym przez Szpital Powiatowy w Chrzanowie Amelka Likus z grupy " Rybki" zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!
 

 
30 listopada mieliśmy warsztaty ceramiczne, super się bawiliśmy. Zobaczcie sami jak wytrwale pracowaliśmy i jakie piękne ulepiliśmy Mikołaje.
 

 
Dzień zabawy i czarów - andrzejki w naszym przedszkolu.
 

 
Maja Szafran z naszego przedszkola została wyróżniona w konkursie plastycznym " Miasto moich marzeń". Gratulujemy!
 

 
100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę świętowaliśmy razem z uczniami naszej szkoły, którzy przygotowali wspaniałe przedstawienie. Bardzo dziękujemy.
 

 
Gratulujemy naszym przedszkolakom. Błażej Gucik i Martynka Chylaszek wywalczyli II miejsce w konkursie gminnym wiedzy o Polsce.


 

 
Robimy pluszowe zwierzątka ze skarpetek. Zobaczcie co umiemy zrobić!


 

 
" Słoneczka" ćwiczą wytrwale raz w tygodniu na sali gimnastycznej.
 

 
Jesienny spacer do lasu.


 

 
Przyszła Pani Jesień dary nam przyniosła. Smaczne i zdrowe owoce i warzywa. Babcia z mamą zaprawiły i do przedszkola na poczęstunek zaprosiły dzieci z grupy " Rybki". Dziękujemy


 

 
Uczestniczyliśmy razem ze szkołą w projekcje
" Odblaskowa szkoła".
 

 
Składamy najlepsze życzenia naszym kolegom z przedszkola z okazji Dnia Chłopaka.


 

 
W tym roku szkolnym nasze przedszkole wzbogaciło się oczyszczacze powietrza, w związku z tym przeprowadzona została akcja edukacyjna "Czyste powietrze- zdrowy człowiek". Dzieci z grupy " Motylki" i " Pszczółki" przedstawiły program artystyczny oraz wykonały wspólnie z rodzicami plakaty dotyczące ochrony środowiska. wspólnej zabawie towarzyszył zielony dinozaur Dinek- strażnik czystego powietrza.

 

 
Grupa" Motylki" i"Rybki" mogły zobaczyć jak powstają ich ulubione serki " Danone". Dziękujemy firmie " Danone" za możliwość zapoznania się z produkcją serków oraz pyszny poczęstunek.
 

 
Grupa " Pszczółki"
 

 
Grupa" Słoneczka"
 

 
Grupa " Biedronki"

 

 
Grupa " Motylki"
 

 
Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień.

"Dziś" przyszliśmy do przedszkola, do naszych pań, kolegów i koleżanek.
Razem przeżyjemy nowe niezapomniane przygody.


Grupa " Rybki"
 

 
I to już koniec roku szkolnego 2017/2018. Spędziliśmy razem niezapomniane chwile.
Życzymy wszystkim miłych i pogodnych wakacji.
 

 
Dzieci z naszego przedszkola razem z rodzicami uczestniczyli w dwu dniowej wycieczce. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Zoo, płynęliśmy statkiem, a wieczorem grillowaliśmy i graliśmy w gry podwórkowe.Drugi dzień to wspaniała przygoda z dinozaurami w największym w Europie parku dinozaurów w Krasiejowie "Jura Park". Było wspaniale!Dziękujemy rodzicom za miłe chwile i niezapomniane przeżycia.


 

 
Z okazji Dnia Dziecka grupa "Muszelki" bawiła się w gospodarstwie agroturystycznym RED Raj w Trzebini. Karmiliśmy zwierzęta, uczyliśmy się doić krowę, bawiliśmy się na zamku dmuchanym, pokonywaliśmy trasę w parku linowym, graliśmy w piłkę oraz mieliśmy pyszny poczęstunek.Był to niezapomniany dzień.


 

 
Wszystkiego, co najlepsze, co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w maleńkim słowie - szczęście...
Dużo zdrówka i słonka oraz wielkich wrażeń
przy spełnianiu marzeń!
Serdeczne życzenia swoim rodzicom składają dzieci z naszego przedszkola.

 

 
Przed Świętami Wielkanocnymi dzieci poznawały dawne i dzisiejsze tradycje i obrzędy związane z okresem przed świątecznym oraz z samą Wielkanocą. Malowaliśmy jajka, sadziliśmy rzeżuchę, cebulkę. Robiliśmy również z jajek, rzodkiewki i zielonej cebulki "myszki", które później ze smakiem zjedliśmy.