• Wpisów:406
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:9 dni temu
  • Licznik odwiedzin:64 600 / 2970 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Rozwijamy aktywność twórczą i wyobraźnię. Wspólnie lepimy z Play doh, tworzymy kształty na korkowych tablicach. Udało nam się zrobić piasek kinetyczny. Zabawa była cudowna.


 

 
Zobaczcie co potrafimy!
Projektowaliśmy i tworzyliśmy budowle z kartonów.
Zbudowaliśmy zamek, w którym mieszkają królewny i rycerze, a nocą na murach widać duchy łakomczuchy.


 

 
Świeżaki odwiedziły Biedroneczki. Wspólnie uczyliśmy się nazw warzyw. Poznaliśmy: brokuł, kalafior, pomidor, marchew, rzodkiewka, seler, czosnek. Świetnie razem się bawiliśmy.Dziękujemy za Świeżaki pani Elizie i Angelice.


 

 
Jarzynowe ludki i zwierzątka w wykonaniu dzieci z grupy Muszelek.
 

 
W piątek dziewczynki z grupy Muszelek składały serdeczne życzenia swoim kolegom z okazji Dnia Chłopaka.


 

 
Przywitaliśmy kolorową Panią Jesień, która przyniosła dla nas kosz pełen pachnących jesiennych skarbów.


 

 
22 września 2017 w piątek grupa "Motylki" spotkała się ze szczypiornistkami z Klubu Sportowego " Ruch Chorzów". Dzieci zapoznały się z piłką ręczną - sportem tajemniczym dla większości z nich, oglądały medal wicemistrzyni Europy Katarzyny Masłowskiej. Zajęcia sportowe pod hasłem" Akademia Tauronka" promowały zdrowy styl życia, rozwój, współpracę w grupie oraz pozytywne współzawodnictwo oparte na zasadach fair play.
 

 
W czerwcu 2017roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskim konkursie " Strażak Sam - bohaterskie przedszkolaki" i zajęły w nim II miejsce. Wraz z opiekunami Teresą Kowalską i Jadwigą Florek przygotowały komiks z przygodami strażaka. Pokazały w nim jak wspiera on i niesie pomoc oraz jakie zachowania warte są naśladowania. W nagrodę otrzymaliśmy zestaw zabawek dla całego przedszkola o wartości 5.000 złotych.
 

 
Z ochotą i radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. A oto nasze uśmiechnięte przedszkolaki
 

 
Wszystkim Przedszkolakom i ich rodzinom, życzymy pięknych, radosnych, szalonych i beztroskich wakacji!! Do zobaczenia we wrześniu
 

 
Dnia 22.06. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III i przedszkola. Pan dyrektor podsumował cały rok, a program artystyczny przygotowały "Pszczółki" pod kierownictwem pani Gabrysi.
 

 
"Słoneczka" żegnają przedszkole... i udają się na wakacje
 

 
Dnia 2.06. do naszej szkoły przyjechało PLANETARIUM! Była to dla nas niezwykła lekcja astronomii. Oto jak ten wyjątkowy dzień spędziły "Słoneczka"...
 

 
Uwaga! Uwaga! Nasze przedszkole, pod kierownictwem p.Teresy, zdobyło II miejsce w konkursie "Strażak Sam - Bohaterskie przedszkolaki" zorganizowanym przez Mini Mini+ To dla nas niezwykłe osiągnięcie i przeżycie! Od września będziemy się bawić i cieszyć nowymi zabawkami za łączną kwotę 5000 zł.
  • awatar Gość: Gratulacje :) oby Panie chętniej brały udział w takich konkursach i wierzyły w dzieci i rodziców ze można i da się wygrać tylko trzeba chcieć.
  • awatar Gość: Praca DZIECI i rodziców doceniona, mało kto wierzył w sukces, ale udało się:) GRATULACJE DLA DZIECI:) oby tak dalej:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Z okazji dnia Matki i Ojca, "Słoneczka" wraz ze swoimi paniami wcieliły się w rolę kucharzy i kucharek. Było naprawdę wesoło i smacznie, bo na zakończenie mogliśmy się delektować pyszną pizzą!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dnia 24.05. "Muszelki" i "Słoneczka" pojechały do LCK na przedstawienie "Jaś i Małgosia". Aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, pięknie śpiewali i zabawiali małych widzów... Czasem było troszkę strasznie (szczególnie kiedy pojawiła się Baba Jaga), ale byliśmy naprawdę dzielni i odważniBajka skończyła się bardzo dobrze, a my szczęśliwie wróciliśmy do naszego przedszkola...
 

 
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wiosna wokół nas", zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Kubusia Puchatka w Libiążu. III miejsce w kategorii dzieci młodszych zdobyła Maja Szafran (pod kierownictwem p. Moniki i Pauliny).Nagrody za udział otrzymali: Bartosz Jesionowski oraz Piotr Tryfanów z grupy "Rybki", a także: Natalia Dziwak, Milena Paliwoda, Lena Maciejewska oraz Aleksandra Jachimczyk z grupy "Pszczółki". Gratulujemy!
 

 
Gorące słoneczko świeci na niebie więc "Słoneczka" korzystają z pięknej pogody...
 

 
Całkiem niedawno, w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny "Wiosenne inspiracje". Wzięły w nim udział chętne dzieci z naszego przedszkola i wykonały naprawdę piękne prace. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Oto przyznane miejsca:

Kategoria 3-4 -latki
Iga Ziajka - I miejsce
Maciej Ziajka - I miejsce
Jan Madura - II miejsce
Igor Skowroński - III miejsce
Alan Paliwoda - III miejsce

Kategoria 5-latki:
Kinga Gucik - I miejsce
Julia Ziajka - I miejsce
Wiktoria Hodur - II miejsce
Eliza Karolczak - III miejsce

Kategoria 6-7 -latki:
Sandra Smalec - I miejsce
Julia Moskała - II miejsce
Mikołaj Strumiński - III miejsce

Wyróżnienie – kategoria 3-4 -latki:
Patrycja Naleśnik

Wyróżnienie – kategoria 5 -latki:
Martyna Chylaszek
Aleksandra Matusiak

Wyróżnienie – kategoria 6-7 -latki:
Natalia Krawczyk
Milena Paliwoda
Nikodem Dębski
 

 
Dnia 28.04. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzięły w niej udział "Słoneczka" i "Pszczółki".
 

 
Razem z panią Pauliną "Słoneczka" zrobiły swoje własne gospodarstwo wiejskie. O zwierzętach z podwórka wiemy już wszystko!
 

 
"Słoneczka" bardzo lubią bawić się w teatr. Razem z panią Moniką na zajęciach przedstawiły bajkę "Jak koza chciała zostać ogrodnikiem".
 

 
Dnia 5.04. w grupie "Słoneczek" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce wielkanocnej. Były zabawy, teatrzyk o smutnym kurczaczku, a nawet masażyk Na koniec wszyscy razem zrobiliśmy piękne wielkanocne palmy... WSZYSTKIM RODZICOM ORAZ INNYM OPIEKUNOM DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ