Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 14 listopada 2019

Przedszkole w Żarkach: Nasze przedszkolaki na języku angielskim uczą się, jak być twórczym i kreatywnym :) Podczas tych zajęć dzieci same przygotowały sobie karty obrazkowe do piosenki :)

Przedszkole w Żarkach: I jeszcze nasze starsze przedszkolaki podczas wizyty strażaków :)

Przedszkole w Żarkach: W dniu 13 listopada 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze strażakami z OSP. Przybyli gości w bardzo interesujący sposób zaprezentowali nam strój strażaka oraz urządzenia używane w trakcie akcji ratowniczej. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat bezpiecznych zasad zachowania w domu i przedszkolu. W trakcie dyskusji panowała atmosfera przepełniona emocjami, a dzieci chętnie zabierały głos. Pan strażak w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury", przeczytał młodszym przedszkolakom bajkę: "Kicia Kocia poznaje strażaka", a starszym - "Jak Wojtek został strażakiem". Bardzo dziękujemy za cenną lekcję :)

Przedszkole w Żarkach: Popołudniowe zabawy rytmiczne :)