Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 18 maja 2017

Przedszkole w Żarkach: Całkiem niedawno, w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny "Wiosenne inspiracje". Wzięły w nim udział chętne dzieci z naszego przedszkola i wykonały naprawdę piękne prace. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Oto przyznane miejsca:

Kategoria 3-4 -latki
Iga Ziajka - I miejsce
Maciej Ziajka - I miejsce
Jan Madura - II miejsce
Igor Skowroński - III miejsce
Alan Paliwoda - III miejsce

Kategoria 5-latki:
Kinga Gucik - I miejsce
Julia Ziajka - I miejsce
Wiktoria Hodur - II miejsce
Eliza Karolczak - III miejsce

Kategoria 6-7 -latki:
Sandra Smalec - I miejsce
Julia Moskała - II miejsce
Mikołaj Strumiński - III miejsce

Wyróżnienie – kategoria 3-4 -latki:
Patrycja Naleśnik

Wyróżnienie – kategoria 5 -latki:
Martyna Chylaszek
Aleksandra Matusiak

Wyróżnienie – kategoria 6-7 -latki:
Natalia Krawczyk
Milena Paliwoda
Nikodem Dębski

Przedszkole w Żarkach: Gorące słoneczko świeci na niebie więc "Słoneczka" korzystają z pięknej pogody...

Przedszkole w Żarkach: Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wiosna wokół nas", zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Kubusia Puchatka w Libiążu. III miejsce w kategorii dzieci młodszych zdobyła Maja Szafran (pod kierownictwem p. Moniki i Pauliny).Nagrody za udział otrzymali: Bartosz Jesionowski oraz Piotr Tryfanów z grupy "Rybki", a także: Natalia Dziwak, Milena Paliwoda, Lena Maciejewska oraz Aleksandra Jachimczyk z grupy "Pszczółki". Gratulujemy!