Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 24 października 2016

Przedszkole w Żarkach: Oto jakie piękne grzybki wyrosły naszym "Słoneczkom" w sali:)

Przedszkole w Żarkach: W ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" odwiedzają nas czasem nasi starsi koledzy i koleżanki ze szkoły:)Z wielką radością, uważnie słuchamy bajek i wierszyków, które nam czytają.

Przedszkole w Żarkach: Nasze "Słoneczka" i ich Zaczarowane Słonie, wykonane podczas zajęć (na podstawie programu "Twórczy przedszkolak na zajęciach języka angielskiego w przedszkolu").

Przedszkole w Żarkach: Dnia 24.10. "Muszelki", razem z panią praktykantką (prywatnie mamą Aleksandra),bawiły się w Indian. Dzieci wykonały wspaniałe pióropusze oraz zbudowały Tipi.

Przedszkole w Żarkach: Drodzy Rodzice!!
Nasze przedszkole bierze udział w konkursie Akademii Play-Doh. Od dnia 26.10. (od godz.12: 01 ) do 3.11. (do godz.12: 00 ) można głosować na filmik z udziałem naszych dzieci. Wystarczy wejść na stronę
www.akademia-playdoh.pl/akademiawyobrazni,konkur…
i zagłosować na nasz film (nr8). Do wygrania cenne nagrody.
Dziękujemy i zachęcamy do wspólnej zabawy!