Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 27 września 2015

Przedszkole w Żarkach: Kiedy tylko pogoda nam na to pozwala, dzieci z naszego przedszkola, razem ze swoimi paniami, wychodzą na spacerki i plac zabaw. Bawimy się wtedy głośno, ale bezpiecznie:)

23 września nasze Przedszkolaki przywitały Panią Jesień:) Nasze najmłodsze "Biedroneczki" zrobiły to bardzo zdrowo, smacznie, kolorowo i owocowo:)

Dnia 26 września obchodziliśmy 50-lecie naszej Szkoły. Mogliśmy zobaczyć nie tylko przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły, wysłuchać przemówienia Dyrektora i zaproszonych gości, ale również bawić się na Rodzinnym Pikniku. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy bawili się doskonale:) Do tańca przygrywał nam zespół "Allados Trio", a przedstawiciele LCK przygotowali zabawy nie tylko dla dzieci:) Pyszne ciasta i  kiełbaski, występy artystyczne absolwentów szkoły oraz kół śpiewających w Żarkach, doskonale umiliły nam wspólny czas. Na pikniku obecni byli również dzielni policjanci i strażacy, co sprawiło wielką radość dzieciom:) Wszystkim, którzy pomogli przy organizacji pikniku - serdecznie dziękujemy:)