Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 9 marca 2014

Dnia 21.01.2014 roku mieliśmy zaszczyt oglądnąć niezwykłe przedstawienie teatralne pt: "Jaś i Małgosia". Było ono wyjątkowe, ponieważ głównym celem aktorów było przybliżenie nam tematu dbania o środowisko. Nauczyliśmy się więc, jak dbać o przyrodę i jak ją szanować, a także  jak segregować śmieci. I choć temat przedstawienia był bardzo ważny i poważny - było również bardzo wesoło:)

Pod koniec stycznia, tradycyjnie jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto naszych Babć i Dziadków. Było kolorowo, radośnie, no i oczywiście bardzo słodko:)

Dnia 25.02. grupa "Rybek" uczestniczyła  w zajęciach z Robotyki. Dzieci same, według instrukcji zamieszczonej na komputerze, konstruowały robota lwa, który potrafił m.in.: poruszać się, spać, wstawać, chrapać, a także podnosić się na łapach.

Przedszkole w Żarkach: I jeszcze kilka zdjęć z balu...

Dnia 27.02. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy:) Było głośno, radośnie, kolorowo, tanecznie... no i oczywiście, jak to w każdy Tłusty Czwartek - nie zabrakło pysznych pączków:)

Dnia 07.03. "Rybki" podczas zajęć w bawiły sie w teatr. Każdy przedszkolak, przy pomocy własnoręcznie zrobionych kukiełek, sam wymyślał i tworzył przedstawienie dla swoich kolegów z grupy. To była naprawdę twórcza i miła zabawa:)