Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 27 grudnia 2011

Przedszkole w Żarkach: Nasze przedszkolaki bardzo lubią zajęcia z logorytmiki, które prowadzi pani Kasia. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach w ramach projektu "Bajkowy elementarz rozwoju mowy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Na logortmice dzieci nie tylko ćwiczą wymowę, ale także wspaniale się bawią, zacieśniając przy tym więzi i umacniając przyjaźnie ze sobą nawzajem i... oczywiście z panią Kasią:)

Przedszkole w Żarkach: W naszym przedszkolu zrobiło się bardzo świątecznie. Wszyscy wspaniale bawiliśmy się przy ubieraniu choinek i dekorowaniu sal, w których zrobiło się teraz ciepło i przytulnie. Nareszcie pachnie świętami!

Przedszkole w Żarkach: Nasz drogi Święty Mikołaj przyleciał na swoich saniach i do naszego przedszkola. Dzieci otrzymały od niego słodkie prezenty, co świadczy o tym, że wszystkie przedszkolaki były w tym roku bardzo grzeczne. Jak było naprawdę wiedzą tylko rodzice i panie nauczycielki;)

Przedszkole w Żarkach: Dnia 9.12.2011. "Muszelki" i "Rybki" wybrały się do Krakowa do teatru "Groteska" na przedstawienie pt."Kopciuszek". Był to spektakl, w którym główną rolę odgrywały kukiełki, kierowane przez profesjonalnych aktorów. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, a świadczyło o tym ich niezwykłe skupienie i nienaganne zachowanie podczas seansu. Poza tym spektakl był nie tylko bardzo zabawny, lecz również pouczający. Miło choć na chwilę przenieść się do dziecięcego, bajkowego świata, pełnego fantazji i magii.

Przedszkole w Żarkach: Dnia 20.12.2011. odbyły się zajęcia z języka angielskiego "Christmas time..." ("Świąteczny czas..."). To już trzecie zajęcia z cyklu "Podróż do Wielkiej Brytanii". Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się, jak w Wielkiej Brytanii obchodzone są Święta Bożego Narodzenia i czym różnią się one od tych naszych. Oglądały fotografie, słuchały angielskich, świątecznych kolęd, a także uczyły się składać życzenia w języku angielskim. Zatem: WE WISH YOU A MARRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR!