Wpisy użytkownika Przedszkole w Żarkach z dnia 9 listopada 2011

Przedszkole w Żarkach: Staramy się wychodzić na powietrze najczęściej, jak tylko jest to możliwe. Chodzimy na spacery w pobliżu przedszkola, wokół boiska, ale najbardziej lubimy plac zabaw:)Szaleństwa nie ma tam końca:) Miło bawić się z przyjaciółmi:)

Przedszkole w Żarkach: Dnia 25.10.2011. rozpoczęliśmy cykl zajęć z języka angielskiego "Podróż do Wielkiej Brytanii". W zajęciach tych uczestniczą Muszelki i Rybki, a zajęcia prowadzi p.Paulinka. Celem "podróży" jest zapoznanie dzieci z kulturą Wielkiej Brytanii:)Na zajęciach październikowych zwiedzaliśmy Londyn. Oglądaliśmy fotografie pałacu Buckingham, rodziny królewskiej, dowiedzieliśmy się, czym jest angielski zwyczaj picia kawy, a nawet oglądaliśmy, jak zawodowe pary tańczą walca angielskiego:)Kolejne zajęcia w listopadzie!!

Przedszkole w Żarkach: 25-ty październik był bardzo wesołym dniem.Działo się wiele ciekawych rzeczy w naszym przedszkolu:)Byliśmy na placu zabaw i na spacerze. W grupie Muszelek gościliśmy zwierzątka domowe, które dzieci przyniosły na zajęcia. Była świnka morska, chomik... U Rybek też było bardzo ciekawie. Dzieci, razem z p.Gabrysią, wyklejały jeża kasztanami! Widać z darów jesieni można robić nie tylko ludziki:)Efekt był naprawdę imponujący!!

Przedszkole w Żarkach: Dnia 7. i 8. listopada obchodziliśmy na zajęciach języka angielskiego spóźnione Halloween:)Były to drugie zajęcia z cyklu "Podróż do Wielkiej Brytanii" i było naprawdę straaaasznie! I tak m.in. czarowaliśmy, śpiewaliśmy piosenkę o dziesięciu małych czarownicach, słuchaliśmy po angielsku bajki o wiedźmach, poznaliśmy słowa związane z halloween.. Naprawdę świetnie się bawiliśmy:)
  • awatar gość: Ale fajnie:)
  • awatar mama: Gratuluję strony Pani Paulino, bardzo dobry pomysł
  • awatar gość: superrrr